در فصل سرما توت بخور و گرم شو؟

توت یک  میوه ارزشمند است که درختان متفاوتی دارد جمع آوری این میوه روش های متفاوتی دارد و مردم عزیز ایران از قدیم با میوه و درخت آن انس گرفته اند و با روش های زیادی آن را در تغذیه خود قرار میدهند که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با سایت آراد برندینگ همراه شوید.

خوردن توت خشک که سایت ما هم به آن اشاره کرده است مصرف توت خشک در دوران بارداری است زیرا در آن زمان بدن به شدت نیاز به مواد مغزی دارد و توت خشک همچون خرما خشک سرشار از انواع ویتامین های گوناگون برای رشد جنین میباشد با خوردن چند عدد در روز سلامتی جنین را میتوانید تضمین کنید زیرا توت خشک شده بیشتر از هر مواد مورد استفاده دیگری به شما در این امر کمک میکند زیرا تماما ارگانیک است و شما با مصرف آن هیچگونه مواد شیمیایی و مصنوعی را جذب بدنتان نمی کنید.

طرز تهیه حلوای توت خشک در شهر های مختلف ایران متفاوت می باشد. بسیاری از بانوان از توت خشک در تهیه ی حلوا استفاده می کنند و بعضی دیگر از شیره ی توت برای طعم دهی بهتر حلوا استفاده می کنند، میزان توت خشک در حلوا، کاملا سلیقه ای می باشد و بسته به نظر آشپز آن دارد. می توانید توت خشک را خیس کرده و در حلوا بریزید و یا اینکه شیره ی توت را با کمی آب ترکیب کرده و در حلوا بریزید.