با خوردن توت از ابتلا به سرطان جلوگیری کن!

امروزه یک میوه شیرین و خوش طعمی که می تواند از آن برای جلوگیری از سرطان نام برد توت می باشد که خیلی حائز اهمیت است زیرا سرشار از ویتامین می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با سایت آراد برندینگ همراه باشید.

یکی از کاربرد های خاص و مفید خوردن توت خشک ارگانیک که سایت ما هم به آن اشاره کرده است مصرف توت در دوران بارداری است زیرا در آن زمان بدن به شدت نیاز به مواد مغزی دارد و توت خشک همچون خرما خشک سرشار از انواع ویتامین های گوناگون برای رشد جنین میباشد با خوردن چند عدد در روز سلامتی جنین را میتوانید تضمین کنید زیرا توت خشک شده بیشتر از هر مواد مورد استفاده دیگری به شما در این امر کمک میکند زیرا تماما ارگانیک است و شما با مصرف آن هیچگونه مواد شیمیایی و مصنوعی را جذب بدنتان نمیکنید.

طرز تهیه حلوای توت خشک تواضع در شهر های مختلف ایران متفاوت می باشد. بسیاری از بانوان از توت خشک در تهیه ی حلوا استفاده می کنند و بعضی دیگر از شیره ی توت برای طعم دهی بهتر حلوا استفاده می کنند.میزان توت خشک در حلوا، کاملا سلیقه ای می باشد و بسته به نظر آشپز آن دارد. می توانید توت خشک را خیس کرده و در حلوا بریزید و یا اینکه شیره ی توت را با کمی آب ترکیب کرده و در حلوا بریزید.میزان شیرینی حلوای شما بسته به شیرینی توت و کیفیت توت شما دارد.